[ MOİS ]

Kurumsal


Mois olarak İnegöl-Bursa karayolu üzerindeki 5000 m² kapalı alanda kurulu tesisimizde, modern teknoloji ve alanında uzman ekibimiz sayesinde ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak çeşitli seçeneklerde ahşap ev mobilyaları tasarlayıp üretimini yapmaktayız. Ürünlerimiz %100 ahşap olup 1. sınıf MDF ve masif ağaç malzemelerden üretilmektedir. Boya uygulamalarında ise İtalyan SAYERLACK kimyasal ürünleri kullanılmaktadır.

Ürün gamını güncel, trend ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirleyip, 1.sınıf malzeme ve modern uygulama teknolojileri ile tüketicilerin beğenisine sunmaktayız.

Hizmet sunduğumuz firmalara zamanında teslim ve satış sonrasında destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak vizyonumuzdur. Kalite politikası olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır.

Bu anlayış çerçevesinde yakaladığımız başarıyla, ahşap ev mobilyaları ve aksesuarları üretiminde kendini kanıtlamış olan MOİS markası ile yurtiçi ve yurtdışında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.